Flash Moto Kurye

ABONELİK

Peşin Çalışma Şekli

Evrağınızın alımı esnasında sizin tarafınızdan yada karşı ödemeli olarak, kurye tarafından faturası kesilerek ödemenin peşin alınması suretiyle yapılan çalışma şeklidir

Haftalık Cari Çalışma Şekli

Haftalık minimum 500 TL gönderisi olan müşterilerimiz için uygulanır. Peşin sisteme göre %25 daha avantajlı olup e-mail ile teslim bilgilerinin gönderilmesi ve fatura ile birlikte ekstre gönderilmesi avantajlarından faydalanılır. 1 (Bir) haftalık çalışmanın faturası düzenlenip takip eden hafta ödemesi alınır.

Toplu Gönderiler

Toplu gönderileriniz, evrak, davetiye veya özel günlere ait promosyonlarınız belli bir süre içerisinde alıcılarına ulaştırma şekli olup ücretlendirme gönderi sayısı ve teslimatların yapılacağı sınırlı gün sayısına göre belirlenmekte olup, Flashlı kıymet ve değerlerdeki evraklarınız değişik sistemlerde dağıtılarak şirketiniz için en avantajlı seçenekler sunulur. Dağıtım bitiminde teslimat ile ilgili raporlar tarafınıza iletilir.

İmzalı Gönderiler

Kıymetli evraklarınız için sizin talebiniz üzerine evrağınızı teslim alan kişinin isim ve imzası alınarak yapılan dağıtım şeklidir

İmzasız Gönderiler

El ilanı broşür ve tanıtım yazıları gibi basit evraklarınız için uygulanan dağıtım sistemimiz olup ücretlendirme diğerlerine oranla daha düşüktür.