HAKKIMIZDA

Flash Kurye Hakkında

Flash Kurye 2015 yılında olarak kurulmuştur. 2015 yılından bu güne kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün ilerleyerek büyümüştür. Hizmet ağını genişleten firmamız, ekipman çeşitliliğini artırarak , müşterilerinin çözüm ortağı olmak için yenilikçi çözümler üretmiştir. Bu yeniliklerin sonucunda İstanbul'un en hızlı kurye firmalarından biri olmuş ve sektöründe olumlu yönde ki değişimlerin içinde yer almıştır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz: Müşteri Ağımızı Genişletmek. En İyi Olmak. Globalleşerek Dünya Şirketleri Arasında Yer Edinmek. Titizliğimizden Ödün Vermemek. Müşterilerimizin Bizi Getirdiği Konumu Kaybetmemek. Kaliteden Ödün Vermemek.

Mizyonumuz

Misyonumuz İşyerimizin kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak. Müşterilerimizin, ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak Hizmetlerimizi sunarken çevreye ve doğaya zarar vermemek. Hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerle uyum içerisinde olmak. İstihdam yaratarak bölge ekonomisine katkı sağlamak.